Tik geriausios rekomendacijos jūsų kelionių agentūrai. Į 4 kelionę išvykome vestuvių proga. Viskas kaip visada sustyguota nuo A iki Z. Įsėdus į lėktuvą laukė staigmena, sveikinimas nuo piloto ir šampanas, už visas staigmenas esame dėkingi jūsų darbuotojai Ingai. Ačiū visos kelionės su jūsų kelionių agentūra ir atsidavusios darbuotojos pagalba tiesiog SUPERINĖS !!!!! Ačiū

Ernesta

Net nepasakyčiau tiksliai kiek metų naudojamės agentūros “Express travel”  paslaugomis, o konkrečiau Vaidos  Malukienės .Tokio nuoširdaus ir šilto bendravimo  linkėčiau kiekvienam klijentui. Bet to, prieš keliones pirmiausia paklausiame ir pasikonsultuojame su Vaida, kadangi jos skoniu, rekomenduojamų kelionių servisu ir kokybe dar nei karto neteko nusivilti. Paprastai skraidome didelė grupė žmonių ir dar su vaikais- visada visiems viskas buvo puiku ir be priekaištų, nors tikrai esame su skirtingais kaprzais asmenybes.
Tad jeigu norite puikių atostogų, kuriose jūsų piniginės išlaidos atitiktų servisą, kad būtų išpildyti jūsų reikalavimai ir kaprizai, rekomenduojame nuostabų darbuotoją – Vaidą  Malukienę.

Zabotkai ir Kamberai

Norėčiau padėkoti Vaida Jums  už puikiai atliekama savo darbą už suteiktą butiną informacija. Dėkoju  už nuoširdumą , nepriekaištingumą ir dėmesį parodytą mums.Taip pat už supratingumą, kada atsiranda sunkumai, be galo  daug atiduodat saves, svarbiausia už operatyvią pagalbą skirtingose situacijose. Skubiai pateikiat pasiūlymus, išsiaiškinat  mūsų norus. Drąsiai galiu rekomenduoti Jus savo draugams naudotis Jūsų paslaugomis. Mes Jums esame labai dėkingi už rūpestį , malonų aptarnavimą, geranoriškumą.

Loreta Butkevičienė

Sveiki, norėčiau atsiliepti geru žodžiu apie kelionių agentūrą Express travel, o ypač apie agentūros vadovę Laurą Kindurienę. Manau esu objektyvus, nes keliauju per šią agentūrą  jau 13 metų ( Meksika, Kuba, Kenija, Tailandas, Kruizinės kelionės laivu  ir kt.) o  visas keliones  puikiai organizuoja ir koordinuoja (nuostabiai viską sudelioja nuo A iki Z) vadovė Laura. Kokios skirtingos kelionės nebūtų (ar kruizas ar egzotinė kelionė) nuo namų iki namų viskas sukordinuota puikiai. Esu važiavęs (netyčia) su kita agentūra, tai net nėra ko lyginti. Ši agentūra vertinimo skalėje 10 iš 10 balų. Rekomenduoju šią agentūrą. Ačiū!

Marius Junokas

Jei Jums rūpi, kad Jūsų poreikius atitinkančios kelionės pasirinkimas, dokumentų sutvarkymas ir pasiruošimas kelionei taptų ne rūpesčiu, o tikru malonumu – rekomenduoju kelionių agentūros „Express Travel“ vadovę Laurą Kindurienę.  Jos paslaugomis naudojamės kasmet po kelis kartus nuo 2005 m. Geriausi kelionių pasiūlymai, profesionalūs patarimai, nuoširdumas, paprastumas, rūpestis ir domėjimasis grįžus iš kelionės negali nežavėti… Linkiu sėkmės ateities darbuose….

Aušra Škrabienė

Keliavome su šeima į Egiptą. Buvome apsižiūrėję keliones savarankiškai. Tačiau susisiekus su  Express travel agentūros vadove Laura, supratome, kad 4 žvaigždutės Egipte dar nieko nereiškia. Ji patarė vykti į Royal  Albatros Moderna. Nuvykę į kelionę, tikrai nesigailėjome kainos ir kokybės santykiu. Laura viską suorganizavo ( užsakė kelionę, rezervavo automobilio stovėjimo parkingą Vilniaus aerouoste (pigiau nei patys būtume  rezervavę), suorganizavo visiems šeimos nariams draudimus. Davė daug naudingų patarimų ką daryti jeigu apsirgtume ir pan.  Viską atspausdino , sudėjo į voką ir palinkėjo geros kelionės. Nežinau kiek būtume užtrūkę, jei patys būtume turėję viską organizuotis ir tikrai nebūtų pigiau. Šią kelionių agentūrą rekomenduoju visiems.

Jūratė Kenstavičienė

Keliauju jau 18 metų ir agentūros „Express Travel“  paslaugomis labai patenkinta. Ypatingai didelis AČIŪ Laurai Kindurienei už nuoširdumą ir norą padėti bet kokiu klausimu.

Svetlana Kerienė

Keliauju tikrai labai daug 
Lauros Kindurienės iš kelionių agentūros „Express Travel“ paslaugomis naudojuosi nuo 2011 metų. Esu labai dėkinga už visas suorganizuotas keliones. Jos visos buvo puikios ir nepakartojamos.
Ačiū Laurute už kantrybę  tikrai draugausim dar ne vienus metus
REKOMENDUOJU 100%
Ačiū

Jurgita Pilybaitienė

Išties labai nuoširdžiai džiaugiuosi atradusi jūsų agentūrą ir agentūros vadove Laura Kinduriene. Abi keliones padėjote išsirinkti taip rūpestingai, lyg tai darytumėte sau. Rezultatas nenuvylė. Labai ačiū už kokybišką darbą ir labai šiltą bendravimą

Ilona Ugintė

Jei norite prisiminti atostogas dar visus metus, kreipkites i Vaida ji ispildys visus jusu pageidavimus pasiulys ne tik pacias geriausias keliones, bet ir pasidomes kiek planuojate skirti biudzeto kelionei, ieskos optimaliausio varijanto. Visada pasidomes po keliones ar viskas buvo gerai.

Dženera Petrauskienė